Shutter

From: 43.50

Shutter

(9 customer reviews)

From: 43.50

 • Signature model of 4x USA and 2x World Champion
 • Power, speed and control through long combos
 • Center Trac C ball bearing
 • Unresponsive style of play
 • Spare Center Trac C ball bearing in the packaging

 

The Shutter is the signature model of 4x USA National Champion and 2x World YoYo Champion Gentry Stein. Designed from the ground up the Shutter features an inner foil designed to achieve a weight distribution that offers power/speed and control through long technical combinations and flashy performances. It also offers unique finger spin opportunities on both inner faces as well as central and outer ring grind capabilities. It takes more than a great yo-yo to be a Champion, but a great yo-yo is something every Champion needs.

This is an unresponsive yoyo.

There is an extra Center Trac C ball bearing inside the packaging!

 

Additional information

Weight 0.0655 kg
Color

, , , , ,

Level

,

Material

Product

Style

Diameter (mm)

Width (mm)

Response

Ball Bearing

,

Response System

Shape

Country Of Origin

SKU

, ,

EAN

, ,

Packaging Dimensions (cm)

Brutto Weight (g)

Wholesale Box Quantity

12

9 reviews for Shutter

 1. Czech

  Shutter BB je volba č.1 ,))”

  Už původní Shutter je mooc libový yoyo a udělat ho v BB provedení je prostě parádní nápad. Nejlepší yoyo do 1200 a taky jedno z nejlepších YYF (a to že jsem jich už několik zkoušel). Yoyo se může zdát někomu trošku težší než by čekal, ale feel je opravdu VYNIKAJÍCÍ. Grindy jsou s ním jedna radost a to i já kterej normálně moc negrinduje si to s ním docela dávám 🙂 Doporučuju, dávám 10/10. Pokud sháníte něco “nadpozemskýho do 1200

 2. Czech

  HonZik

  Ahoj,dlouho jsem uvažoval o tomto yoyu. Je to vážně bomba. Mám sleep time 6:10 min.:)

 3. Czech

  Patr IK

  Nej yoyo naučil jsem se s ním hodně triků a doporučuju 🙂 🙂 🙂

 4. Czech

  Shutter

  Mam ho už dosť dlho a to yoyo super mam aj veľa trikiv vymyslených

 5. Czech

  Mikuláš

  Yoyo je dobré ale mě osobně se dělají špatně horizontální tryky…Yoyo samo o sobě má výbornou stabilitu sleep a vřele ho doporučuji všem co přechazejí z plastu na kov.

 6. Czech

  TheCajdaMc

  Je to super yoyo i pro ty kteri prechazi z uplne zacatecnickeho yoya. Dobre drzi stabilitu a ma dobry sleep time kdyz jsem si ho koupil a opravdu se mi povedl hod tak jsem hodil 3,5 minuty a kdyz se budete starat dobre o lozisko tak si myslim ze to yoyo vam zustane dlouho.

 7. Czech

  Garadex

  Nemám moc s yoyi zkušenost, takže nedokážu posoudit s větším nadhledem, ale když ho porovnám například s Horizonem, tak je to asi jasnej vítěz. Někdo zde psal že s Shutterem nejdou horizontální triky. Toho človíčka bych rád vyvedl z omylu – yoyuju cca měsíc a půl a s Horizonem sem nedal ani základní hod do strany pro horizontální triky, vzal jsem Shutter a během 10 minut jsem dal základní kombo od Ann Connolly a za 2 dny jsem se naučil finger spiny. JO fingerspiny! Asi na to tvarem nevypadá, ale prostě v tom ten pařát udržím klidně i minutu. Další yoyo už si pravděpodobně nebudu muset kupovat, protože s tímhle jde fakt asi všechno. Větší problém než se naučit horizontální triky bylo opsat ty písmena pro přidání komentu. 😀

 8. Czech

  David

  Dobry den potrebuju pomoct s mym yoyem. z nejakeho duvodu bylo yoyo nerezponzivní asi 3 mesice ale ted je rezponzivní a ložisko jsem kontroloval.

 9. Avatar photo
  Czech

  Bubi

  Ahoj, do ložiska se musela dostat nějaká nečistota, stačí ložisko vyčistit v technickým benzínu, návod najdeš v naši sekci “Tipy a Triky”.

 10. Czech

  Adamko

  Hneď ako som YoYo otvoril vedel som že je super doporučujem tím ktorý prechádzajú na nerezponzívne YoYo.

 11. Czech

  Miki

  Dobry den, bude yoyo dostupne este do Vianoc?

 12. Czech

  Petan

  Ahoj, Shutter a většinu věcí od YoyoFactory doplňujeme minimálně každý měsíc. Pokud je tedy něco vyprodané tak do pár dní, týdnů, maxmálně do měsíce to bude opět skladem.

 13. Czech

  K. Halíková

  Před pár lety asi nadčasový a dobrý yoyo ale teď se za tu cenu dá koupit o dost lepší yoyo, celkově overrated

Show only reviews in English (0)

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…