Arrow

325

Arrow

(Hodnocení: 4)

325

Arrow je nástupce bestselleru od YoyoFactory, a to yoya ONE.

Arrow má novejší tvar, výborně rozloženou váhu a hlavně vysoustružený kovový střed s finger “spin hubem” pro horizontální grindy.

Vyčistit
Katalogové číslo: YYF-ARROW Kategorie: , ,

Popis

Arrow je nástupce bestselleru od YoyoFactory, a to yoya ONE.

Arrow má novejší tvar, výborně rozloženou váhu a hlavně vysoustružený kovový střed s finger “spin hubem” pro horizontální grindy. Hned po vybalení je yoyo nastavené jako responsivní (vrací se na trhnutí) a je tak vhodné pro všechny začínající yoyery. Pro lepší vracení je lepší k Arrow vzít ještě tento olejíček.

V balení je však i druhé, široké SPEC ložisko, které je neresponsivní. Stačí tedy ložiska vyměnit a z Arrow se stane pokročilé, neresponsivní yoyo, které se vrací pouze přes Bind a zvládné tak všechny pokročilé triky.

Arrow toho za svou velmi přijatelnou cenu nabízí opravdu spoustu a sami jsme z tohohle modelu velmi nadšeni, můžeme ho tedy upřímně doporučit!

Další informace

Hmotnost 64.1 g
Manufacturer
Shape

Response

Weight (g)

Diameter (mm)

Gap (mm)

Width (mm)

Ball Bearing

Axle

Style

Color

, , ,

Level

,

Material

Product

4 recenze Arrow

 1. Michal

  Super yoyo za skvělou cenu. Bál jsem se že nebudu mít náhradní provázky, a otevřu krabičku a voala několik provázků navíc a fidget spinner jako dárek 😀

 2. Karlička

  Čau yoyo je skvělý objednal jsem si ho v pondělí a přišlo mi v úterý 2 dny si sním hraju a s návodama na YouTube mi to de ještě líp mockrát děkuji

 3. Michel

  Yoyo je top! S mojim starým yoyom som sa nevedel naučiť double or nothing 3 týždne a s Arrow to bola dvojdňová brnkačka. Naozaj môžem doporučiť toto yoyo všetkým začiatočníkom. Veľmi pekne ďakujem. 🙂

 4. Petr Štaif

  supr yoyo

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Got something to discuss?


Guest
Pomoc
1 year 9 months ago

Potřebuji pomoc. Co mám dělat když se mi ložisko točí strašně krátkou chvilku. Vyčistit a vyměnit provázek jsem zkoušel, dokonce jsem dával i Long Spin ALE nic. Poraďte prosím.

Member
Vashek
1 year 9 months ago

Ahoj, může to být buď tvým hodem, musíš házet silně, yoyo hodně roztáčet švihem zápěstím a hlavně házet rovně. Pokud nemáš natrénovaný hod yoya tak se nebude točit ani to nejlepší yoyo. Mohlo by to být taky tim Long Spin Olejem, musíš ho dávat fakt jen 1-3 kapky. Ale takhle přes internet je těžké určit, co by to mohlo být. Pokud budeš mít někdy cestu přes nás pražský obchod v Budečské 39, stav se a my na to rádi mrkneme 🙂

Member
Vashek
1 year 5 months ago

Ahoj, tohle není Arrow set. Tohle je jen samotné yoyo Arrow. Dostaneš v balení kromě yoya Arrow i náhradní ložisko, provázek a návod na použití. Je to to stejné yoyo, které používáme do Arrow setu.

Guest
Balenie
1 year 5 months ago

Zdravím, chcel by som sa opýtať či je toto balenie to ktoré ste ukazovali vo videu: Yo-yo ARROW Starter Set Unboxing – SLUSNY Yoyo Shop, pretože obal od Yoya je ten istý a tento set sa mi veľmi páčil a veľmi by sa mi hodil, lenže neviem či to náhodov nebol nejaký iný set. Ďakujem za pochopenie. Dopredu ďakujem za odpoveď, a prajem pekný zvyšok dňa.

Guest
Alexe
1 year 4 months ago

Co mám dělat když se mi yoyo nevracejí

Nedávno jsem si ho o objednal a dnes mi přijelo

Je to yoyo od YoyoFactory Arrow

Děkuji, Alex..

Member
Vashek
1 year 4 months ago

Ahoj, poku se ti yoyo nevrací může to být ze dvou důvodů: 1) yoyo dostatečně neroztočíš takže se dotočí než stihneš vůbec zatáhnout rukou, je potřeba yoyo házet silně a vracet ho dokud má ještě dostatek otáček. 2) je potřeba namazat ložisko Loop/Response olejem, poté se zlepší to, jak snadno se yoyo vrátí.

Guest
Matísek
1 year 27 days ago

Naozaj JE AROW najlepšie yoyo pre začiatočníkov?

Member
Petan
1 year 27 days ago

Ahoj, Arrow rozhodně doporučujeme, kromě toho že zvládne základní triky tak se po výměně ložiska stane i super yoyem na pokročilé triky. Je jedno z nejlepších yoyí pro začátečníky ale je rozhodně nejlepší v tom, kolik úrovní triků zvládne (začátečnické, středně pokročilé, pokročilé, finger spin grindy).

Member
Valter Tóth
7 months 4 days ago

Dobrý deň, potrebujem poradiť – kúpil som si u vás set s yoyom Arrow, zatiaľ som ho vyskúšal len pár krát, ale pri jeho roztočení nepočujem žiaden zvuk yoya, ako je to počuť vo vašich videách, ale vráti sa takže neviem či to tak má byť. Ďalšia vec, že keď hodím silnejšie, tak sa mi vráti ihneď späť, bez toho, aby som trhol. Ďakujem za radu.

Support
bubi
4 months 30 days ago

Ahoj, některá ložiska nedělají žádný zvuk, některá jsou naopak hodně hlasitá. Každé ložisko to má jinak. Určitě se nemusíš strachovat, je to zcela normální.
Jinak pokud se yoyo vrací ihned po hození, zkus neházet takovou silou a trochu ztlumit moment, kdy se yoyo vymotá na konci provázku.

Kdyžtak napiš na info@slusny.net a my ti poradíme.
-Bubi