No tiene artículos en su carrito de compras.

Shutter Bimetal
360 Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal Shutter Bimetal

Shutter Bimetal

Disponibilidad: En existencias

109,99 €

* Campos Requeridos

Shutter Bimetal je yoyem mistra světa 2014 a 2019. Jak název napovídá, toto yoyo vychází z klasického Shutteru - legendárního yoya vydaného roku 2013.


Od té doby bylo spousty dotazů na to, kdy přijde i jeho bimetalová verze. Yoyofactory se ale raději pustilo jiným směrem a vydalo plastovou verzi Shuttera (Replay Pro) a následně novou verzi Shutteru a to Wide Angle. Až po šesti letech čekání se všem fanouškům Yoyofactory splnil sen a Bimetalového Shutteru se dočkali.


Shutter Bimetal je lehce širší než klasický Shutter a má trošku ostřejší hrany. Pro porovnání dáváme fotku s klasickým Shutterem a Wide Anglem vedle Bimetalového Shutter.


Jakmile se nám Shutter Bimetal dostal do ruky, hned z něho bylo cítit, že je to opravdu prémiové yoyo. Jede velmi smooth a dáte s ním i ty nejdelší comba. Přesvědčit se o tom můžete ve videu dole, kde Gentry dává dvouminutové combo na jeden nához. Těšíme se, co nám Gentry s tímto yoyem předvede na soutěžích!


Tichý a hladký "spin" zajišťuje Center Trac ložisko a jako response systém zůstávají osvědčené a oblíbené úzké pady.Additional Information

Tamaño del cojinete C
Sistema de respuesta Pads Delgados
Ancho (mm) 46.5
Diámetro (mm) 56
Estilo 1A / 3A / 5A
Peso (g) 65