You have no items in your shopping cart.

B-Grade Horizon
360 B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon B-Grade Horizon

B-Grade Horizon

Dostupnost Není skladem

448,94 Kč
Horizon už svým názvem jasně dáva najevo, že jde o yoyo přímo vytvořené na horizontální triky a především pak grindy. Tohle yoyo je signature modelem mistra Mexika, Paula Kerbela. Paul je mistrem v tomto oboru a tak mu Yoyofactory připravilo yoyo, které je nejen výborné na klasický 1A freestyle ale zároveň i na horizontální triky. Horizon má tvar H-shape, Center Trac ložisko, úzké pady jako response system a laserování pouze na vnitřní straně yoya, tak aby nedocházelo k nadměrnému tření při horizontálním grindování. Celkově má Horizon také lehce větší průměr, řadí se tak spíše mezi větší yoya.
B-Grade značí 2. jakost - to znamená, že yoya mohou mít menší výrobní vady. Jedná se ale stále o kvalitní kousky, se kterými můžete dělat i ty nejtěžší triky.


Additional Information

Ložisko Center Trac C
Návratový systém Pady úzké
Šířka (mm) 42.6
Průměr (mm) 58.98
Styl yoyování 1A / 3A / 5A
Váha (g) 67.6