You have no items in your shopping cart.

ONE Starter Set
360 ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set

ONE Starter Set

Dostupnost Skladem

383,89 Kč

Cenový rozsah: 383,89 Kč

YoyoFactory Holder   +0,00 Kč

* Povinná pole

Pro úplně nové yoyery jsme složili ONE Starter Set, který obsahuje vše, co začínající yoyer potřebuje: responsivní/vracecí yoyo ONE, náhradní provázky a Yoyo holder. Vše dohromady a za zvýhodněnou cenu. Nezapomenťe si vybrat vlastní kombinaci barev a variant.


One od americké firmy Yoyofactory je ideálním yoyem pro začátečníky. Za velmi nízkou cenu nabízí moderní tvar, parádní design, výběr ze spousty barev a oblíbené silikonové pady pro správný response. One je responsivní (vrací se na trhnutí ruky) a provede Vás tak jednoduše základy yoyování. Jakmile základy zvládnete tak stačí pouze vyměnit ložisko za širší a můžete se vrhnout na pokročilé triky. Obrovskou výhodou One je tedy to, že za pár korun dostanete moderní a univerzální yoyo, které poslouží jak úplnému začátečníkovi tak i pokročilému yoyerovi.
Additional Information

Ložisko C
Návratový systém Pady úzké
Šířka (mm) 38
Průměr (mm) 52.72
Styl yoyování 1A / 3A / 5A
Váha (g) 58.3